Na polskim rynku istniejemy od kilkunastu lat. W naszej ofercie można znaleźć prostowniki rozruchowe o mocy od 7,2 kW do 22 kW i prądzie rozruchu od 400 do 1000A z możliwością ładowania baterii samochodowych z instalacją 12/24V.

      Oferujemy także prostowniki galwaniczne do 3000A wykonywane na indywidualne zamówienie klienta oraz wszelkiego rodzaju transformatory. Na prostowniki oraz prostowniki rozruchowe udzielamy aż 10 lat gwarancji!

      Nasze urządzenia są bardzo solidne ponieważ przy ich produkcji stosujemy tak zwaną "starą technologię". W urządzeniach nie stosujemy elektroniki zabezpieczającej przed przegrzaniem, gdyż urządzenie jest bardzo wytrzymałe i z dużym zapasem mocy. Nie stosujemy również regulacji elektronicznej (za wyjątkiem prostowników galwanicznych), gdyż elektronika jest niestety zawodna. W zamian za to użwamy przełączników zakresowych ze stykami samoczyszczącaymi. Jest to najlepsza i najskuteczniejsza regulacja.

      Nasze urządzenia są bardzo wytrzymałe i z dużym zapasem. Świadczy zresztą o tym az 5-letni orkes gwarancji. Nie spotkaliśmy w naszym kraju producenta, który by na podobne produkty udzielał aż tak długiego okresu gwarancji. Można wątpić, że prostwonik o wadze 23kg ma prąd rozruchu 400A. Nasza firma jednak stosuje do ich produkcji wyjątkowo sprawne rdzenie pireścieniowe o znikomych stratach. Takie efekty byłyby niemożliwe do osiągnięcia w urządzniach o wadze np. 12kg.

      Rabog zajmuje się produkcją, sprzedażą i serwisem:
  .: Prostowników
  .: Prostowników rozruchowych
  .: Prostowników galwanicznych
rabog, mielec, podkarpacie, małopolska, produkcja, serwis, producent prostowników