.:Prostownik z urządzeniem rozruchowym typ ZRB 12-24/1000-R:.


  .:Przeznaczenie:

Urządzenie przeznaczone jest do:
- ładowania akumulatorów samochodowych 12V/24V prądem od 0 do 30 A
- wspomagania rozruchu silników o mocy rozrusznika max. 22kW z instalacją elektryczną 12V/24V

  .:Dane techniczne:

Napięcie230V/400V 50Hz
Moc19,2kW
Prąd ładowania30A
Prąd rozruchu12V 1000A
24V 800A
Wymiary (mm)330x370x470
Masa65 kg
Sprawność znamionowa73 %
Współczynnik mocy znamionowej0,92

  .:Okres gwarancji: 10 latProstownik z rozruchem
Prostowniki z rozruchem


      Jesteśmy jedynym producentem w Europie, który udziela na tego typu urządzenia aż 10 lat gwarancji. Zapewne zadajecie sobie Państwo tego typu pytania: "Czy te urządzenia są z niezniszczalnego materiału?" albo "Czy ten producent oszalał?".                         

      Odpowiedź jest prosta. Stosujemy części i podzespoły z bardzo dużym zapasem, prosta konstrukcja bez żadnej elektroniki. Stosujemy regulację odczepową z przełącznikiem zakresowym ze stykami samoczyszczącymi. Uzwojenie transformatora przy normalnej eksploatacji nie zdąży się nawet nagrzać, dlatego nie używamy termicznego zabezpieczenia. Nie montujemy również w naszych urządzeniach części typu "Made in China" ! Stosujemy bardzo sprawne rdzenie transformatorowe z blach zwijanych.

      Udzielaliśmy dotychczas 5-letniej gwarancji i w związku z tym, iż nie mieliśmy żadnej reklamacji zwiększyliśmy okres do 10 lat.

      Urządzenie to posiada automatyczne zabezpieczenie ładowania co oznacza, że przy przekroczeniu prądu 30A jest automatycznie wyłączane przełącznikiem typu "ES". Jest to urządzenia w pełni profesjonalne o czym świadczy jego waga oraz 10-letni okres gwarancji.
prostowniki, prostownik z rozruchem, producent, Mielec, sprzedaż, serwis, produkcja, prostowników, małopolska, podkarpacie, samochodowe